A. G. C. Ostrava,
spol. s r. o.

Hasičská 52/551
Ostrava - Hrabůvka
700 30

Tel./fax: 596783302
ukázat na mapy.cz
Poskytované služby

Rekonstrukce sociálního zařízení

Každá doba je charakteristická aktuálními technologiemi, životním stylem, ale také módou oděvní a samozřejmě architekturou. Snad každý si umí představit, koupelnu a záchod z dob socialistického funkcionalismu. Sociální zařízení panelových domů jsou zářným příkladem.

Není mnoho lidí považujících takovou koupelnu jako pohlednou a právě sociální zařízení bývá jednou z nejčastěji rekonstruovaných prostor. Koupelny bývají prostorami nejcitlivějšími - lidé se v nich rádi cítí pohodlně.

Že Vy se tak necítíte? Kontaktujte nás a nechejte se překvapit jak vaše koupelna "prokoukne". A.G.C. Ostrava Vám otevírá zajímavé možnosti v oblasti rekonstrukce sociálního zařízení, zaručuje maximální profesionalitu a kvalitu.

Říká se “důvěřuj, ale prověřuj”. Nenabízíme Vám zajíce v pytli - A.G.C. Ostrava má s podobnými projekty řadu zkušeností. Můžete si prohlédnout vybrané reference.

Zaujala Vás naše nabídka? Přejděte na náš objednávkový formulář. Je to snadné a po jeho vyplnění Vás kontaktuje náš specialista v oboru.

IČ: 25843991
DIČ: CZ25843991
webdesign by RaynetRaynet.cz